دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی احمدي‌نژاد: حيف‌تان نمي‌آيد نامجو استيضاح شود؟

محمود احمدي‌نژاد كه براي دفاع از مجيد نامجو در صحن علني مجلس حاضر شده بود گفت: اي كاش كه ديدار دوستان در مجلس براي استيضاح نبود و براي افزايش همكاري ميان دولت و مجلس بود.
به گزارش ايلنا ، رئيس‌جمهور كه با حدود سه ساعت تاخير به مجلس آمده بود ، با اشاره به صبحت‌هاي ثروتي و فلاحت‌پيشه، استيضاح را از حقوق نمايندگان و براي روشن شدن مسئله عنوان كرد و گفت: مطالب مطرح شده گرچه از روي دلسوزي بود اما آقاي ثروتي مي‌خواست با سرعت دو هزار جلو برود اما سرعت بودجه اين نيست ولي دولت مردان سعي بر اين دارند كه با سرعت بالا به جلو بروند.
وي خطاب به نمايندگان ملت اظهار كرد: بدانيد ما در خدمت شما و پايبند به آرمان عدالت و خدمت‌گذاري هستيم.
احمدي نژاد همچنين آمار ارائه شده از سوي نمايندگان كه در انتقاد از بودجه بيان شد را نادرست دانست و گفت : به نظرم نمايندگان درخصوص اين آمار اشتباه مي‌كنند.
رئيس‌جمهور سپس در دفاع از وزير نيرو ، نامجو را وزير متخصص و پركار توصيف كرد و ادامه داد: بايد نمايندگان مجلس كارهاي انجام شده در اين دوران را با دوران‌هاي گذشته مقايسه كنند آنگاه متوجه خواهند شد كه در اين دوره كارها براساس برنامه و سريعتر جلو رفته و ما نيز شاهد آثار آن هستيم.
احمدي‌نژاد در ادامه خطاب به نمايندگان مجلس گفت: حيفتان نمي‌آيد كه آقاي نامجو كه آدم پاك و دلسوزي است استيضاح شود؟ لطف كنيد تا نامجو در دولت بماند و مطمئن باشيد ما به تمام تعهداتي كه در سفرهاي استاني پذيرفته‌ايم پايبند بوده و در خدمت شما هستيم.
وي ادامه داد: در بحث تخصيص بودجه عمراني كه از سوي برخي دوستان مطرح شد بايد گفت كه به فضل الهي و علي‌رغم اينكه ما بر صندوق توسعه فكر كرده بوديم، بالاي 75 درصد براي بخش عمران تخصيص داديم.