دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی استیضاح؛ فرصتی برای شناسایی نقاط ضعف

محمدقسیم عثمانی از عدم تحقق وعده​های وزیر از جلسه بررسی رای اعتماد گرفته تا سفرهای استانی خبر داد و پرسید: آقای نامجو چرا استعفا نداده​اید؟
به گزارش خبرآنلاین، نماینده بوکان به عنوان پنجمین نماینده از سوی استیضاح کنندگان وزیر نیرو، با بیان اینکه استیضاح می​تواند فرصتی برای وزیر باری شناسایی نقاط ضعفش باشد، ادامه داد: آقای وزیر چقدر به قول و وعده​هایتان برای اتمام پروژه​ها عمل کرده​اید؟ خلف وعده به فرموده پیامبر می​دانید نشانه چیست؟
وی با بیان اینکه خلف وعده وزیر نیرو منجر به نگاه منفی مردم به دولت می​شود، ادامه داد: به ما آمارهای فضایی و رویایی ندهید چون واقعیات موجود از دید ما نمایندگان پنهان نیست. ما می دانیم که شما روی کرسی وزارتید اما دیگرانی کار وزارت را می​کنند و همان ها شما را به این روز انداخته​اند! این چندگانگی در حوزه وزارت نیرو را زیبنده نظام جمهوری اسلامی می دانید؟
به گفته وی، مدیریت نامجو منجر به طولانی شدن پروژه​ها و اتلاف منابع ملی شده است و هنر وی به عنوان وزیر در تخصیص بهینه منابع، تا کنون مشاهده نشده است. چون به جای استفاده حداکثری از امکانات با حداقل هزینه، محقق نشده است.
نماینده بوکان از وزیر نیرو پرسید: آیا عملکرد خود را مهرورزانه می​دانید؟ ارائه شعارهای رنگارنگ به مردم، برقرار عدالت اجتماعی است؟ اگر نمی​توانید به وعده​های خود و دولت عمل کنید چرا کرسی وزارت را تحویل نمی​دهید تا فرد قوی​تری جایگزین شما شود؟ مگر رئیس جمهور در نامه به مجلس خود را ملزم به اجرای قانون ندانسته​اند؟ پس چرا شما چنین نمی کنید و قوانین مصوب مجلس را اجرا نکرده​اید؟ به کدام یک از برنامه​هایتان در هنگام بررسی رای اعتماد، عمل کرده​اید؟ فکر نمی​کنید دچار روزمرگی شده​اید؟