دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی بخشی‌نگری در شأن مجلس نیست

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر ضرورت نگاه کلان بر عملکرد وزیران، نگاه بخشی و منطقه‌ای را در شأن مجلس ندانست.
 
 به گزارش خانه ملت، ستار هدایت خواه در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه 15 اسفند) در دفاع از مجید نامجو وزیر نیرو گفت: انتظارمان از استیضاح کنندگان این بود که به درخواست 153 نفر از همکاران مبنی بر این که فعلا استیضاح را مطرح نکنند، عنایت داشته باشند.
عضو فراکسیون اصولگرایی مجلس افزود: با توجه به شرایط منطقه و این که دولت با شتاب و سرعت تلاش می کند که مشکلات جامعه را حل کند، بهتر بود استیضاح کنندگان به فرد جمعی و درخواست همکاران توجه می کردند.
وی، با تاکید بر این که باید در باره قضاوت در عملکرد وزیر نیرو نگاه واقع بینانه داشته باشیم، گفت: نمایندگان باید مقدورات کشور، تحریم و همین طور کینه توزی هایی را که دشمنان ایجاد می کنند، ملاک قرار دهند.
هدایت خواه ادامه داد: طبق برآوردی که صورت گرفته است وزارت نیرو به 15 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد که در لایحه بودجه سال آینده، سه‌هزار و 900 میلیارد تومان برای این بخش در نظر گرفته شده است، بنابراین همه خواسته های ما برآورده نخواهد شد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، بر ضرورت قضاوت در باره عملکرد وزیران با توجه به شاخص های کلان تأکید کرد و افزود: مجلس جایی است که باید نگاه کلان نگر حکم فرما باشد و نگاه بخشی و منطقه‌ای در شأن مجلس نیست.
به گفته هدایت خواه، فاصله زمانی و فرصتی که وزیر نیرو در اختیار داشته است نیز باید در قضاوت نمایندگان، در نظر گرفته شود.
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نمایندگان اعتبارات برخی از پروژه ها و شهرها را با یکدیگر مقایسه کردند که این نوع مقایسه ها کارشناسی شده نیست.