دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی حضور پرتعداد کابینه دولت در استیضاح وزیر

برخلاف جلسه استیضاح وزیر راه و ترابری که هیچ یک از اعضای کابینه دولت دهم در آن حاضر نبودند، صبح امروز جلسه استیضاح وزیر نیرو شاهد حضور پر تعداد اعضای کابینه از جمله معاون اول رئیس جمهوری، معاون پارلمانی رئیس جمهوری، پنج نفر از وزیران و تعدادی زیادی از معاونان پارلمانی بود.
به گزارش خانه ملت ، نشست علنی امروز یکشنبه (15 اسفند) که دستور کار اصلی آن استیضاح وزیر نیرو بود با ورود وزیر نیرو در ساعت 8 و 20 دقیقه صبح کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
حضور تعداد زیادی از معاونان پارلمانی وزارتخانه ها و معاونان رئیس جمهوری و تعدادی از وزیران کابینه دولت دهم در این نشست استیضاح، آن هم بعد از استیضاح وزیر راه و ترابری که هیچ یک از اعضای کابینه در آن شرکت نکردند، چشمگیر بود.
در نشست صبح امروز «محمدرضا رحیمی» معاون اول رئیس جمهوری، «محمدرضا میرتاج‌الدینی» معاون پارمانی رئیس جمهوری و تعداد زیادی از معاونان پارلمانی وزارتخانه حضور داشتند.
از وزیران کابینه دولت دهم هم «صادق محصولی» وزیر رفاه، «علی‌اکبر صالحی» وزیر امور خارجه، «صادق خلیلیان» وزیر جهاد کشاورزی، «مهدی غضنفری» وزیر بازرگانی و «سید محمد حسینی» وزیر فرهنگ و ارشاد، مجید نامجو را همراهی می‌کردند تا در نشست استیضاح تنها نباشد.