دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی سال “جهاد اقتصادی” از نگاه نمایندگان

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که جهاد اقتصادی، مهم‌ترین خط راهبردی کشور در یک‌سال پیش‌رو است، گفت: ایجاد یک انقلاب در فرهنگ استفاده از انرژی در کشور نقطه آغاز این جهاد بزرگ است.
 
به گزارش خانه ملت، “حسین نجابت”با اشاره به نامگذاری سال 90 به نام سال “جهاد اقتصادی”، خاطرنشان کرد: حکمت نام‌گذاری امسال به‌عنوان سال جهاد اقتصادی، روشن است و مقام معظم رهبری با در نظر گرفتن موقعیت کنونی اقتصاد کشور با توجه به اجرا کردن قانون هدفمندی یارانه‌ها و نیاز به شکوفایی هرچه بیشتر علمی در سال 90، این تصمیم را گرفتند.
نماینده مردم تهران، ری ، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: انتظار ما از ملت شریف ایران این است که با تدوین و رعایت یک الگوی اسلامی در  تولید و مصرف انرژی اولین قدم را در تحقق جهاد اقتصادی بردارند.
وی با بیان این‌که خودکفایی و استقلال اقتصادی کشور با تدوین یک الگوی صحیح امکان‌پذیراست، ادامه داد: آبادانی کنونی  کشور، حاصل عبور موفقیت آمیز ملت ما از موانع بسیار زیاد اقتصادی است که به واسطه تحریم‌ها پیش آمده بود و نیاز است که با تداوم روند رو به رشد کنونی، انشاءالله مرزهای سازندگی و توسعه اقتصادی کشور  گسترده‌تر شود.
عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار امیدواری کرد که با اصلاح الگوی مصرفی بنگاه‌های بزرگ اقتصادی در کشور و بهره گیری ازتکنولوژی‌های روز دنیا از ابتدای امسال، جهشی بزرگ در  فرهنگ مصرف انرژی شکل بگیرد.
مقام معظم رهبری همزمان با تحویل سال نو، در پیام نوروزی خود ، امسال را به‌عنوان سال “جهاد‌ اقتصادی” نامگذاری کرده است.
هرساله رهبر  معظم انقلاب، در ابتدای سال، مهمترین محور راهبردی کشور را با نامگذاری ‌آن‌سال تعیین می‌کنند.