دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی لبخندهای ملیحانه حسینیان در کمیسیون شوراها

روح​الله حسینیان به عنوان رئیس کمیسیون شوراها، مدیریتی مدبرانه توام با با لبخند و مزاح در جلسات این کمیسیون دارد.
به گزارش خبرآنلاین، حسن نوروزی عضو این کمیسیون از «لطیفه​های ملیحانه حسینیان» به عنوان یکی از بهترین خاطراتش در سال 89  یاد کرد و گفت: ایشان معمولا زود ناراحت می​شود ولی بعد از مدت زمان کوتاهی، با لبخند زود آن ناراحتی را از بین می​برند و سعه صدر به خرج می​دهند. وقتی برخی اعضای کمیسیون هم با ناراحتی حرفی را می​زنند، او با لطیفه​ای کمیسیون را به وجد می​آورد و فضا را تلطیف می​کنند.
وی در تشریح یکی از این موارد، افزود: به یاد دارم که یک روز آقایان کوچک​زاده و کوهی در رابطه با قانون شهرداری، با یکدیگر بحث می​کردند و مباحثاتشان بالا گرفت. آقای حسینیان هم که می​خواست هر دو را آرام کند، آقای کوچک​زاده را به خونسردی دعوت کرد و به شوخی هم به آقای کوهی گفت: «شما که از پشت کوه آمدید چرا اینقدر سرو صدا می​کنید؟» این شوخی ایشان باعث شد که هر دو طرف آرام شوند.
نماینده رباط کریم که می​گفت «شهادت می​دهم که در کمیسیون شوراها، فارغ از نگرش​های سیاسی فقط بحث کارشناسی می​شود»، ادامه داد: خاطرم هست که درباره قانون انتخابات و استانی شدن انتخابات مجلس در حال بحث درکمیسیون بودیم. آقای حسینیان موافق این طرح بودند و لی من مخالف بودم. بحث ما هم طولانی شد و در پایان آقای حسینیان گفت که «میدانید که من مریضم و الان قلبم می​گیرد!». من هم به دلیل احترامی که برای ایشان قائل هستم، گفتم «من راضی به گرفتگی قلب شما نیستم و از موضعم صرف​نظر می​کنم».
نوروزی در ادامه خاطراتش از مدیریت حسینیان در کمیسیون شوراها، به ولایت پذیری وی نیز اشاره کرد و گفت: هر وقت بحث مواضع رهبری در کمیسیون مطرح می​شود، ایشان مطیع می​شوند و به این ترتیب به ما هم درس ولایت پذیری می​دهند. کما اینکه اگرچه ایشان موافق استانی شدن انتخابات بودند اما وقتی مطرح شد که مقامات ارشد و افراد بزرگ نظام با آن موافق نیستند، آقای حسینیان هم بی​خیال موضوع استانی شدن انتخابات شد.
وی در ادامه در تشریح بهترین خاطراتش در سال 89، از بازدید از نوار مرزی سیستان و بلوجستان یاد کرد و افزود: به خاطر انسداد مرزها با نیروی انتظامی به این استان رفته بودیم و با هلی کوپتر شاهد دیوار کشی مرزی بودیم. این یک ماموریت بیرون از کمیسیون بود. وقتی می​دیدم که طرف مرز ایران سر سبز بود ولی طرف پاکستان و افغانستان پر از خار و خاشاک، به خوبی برقراری امنیت در مرزها را احساس کردم.
خاطره دیگر این نماینده اصولگرا به دعوت از فرمانداران نیروی انتظامی استان تهران به کمیسیون شوراها به منظور تجلیل از آنها مربوط بود که گفت: سردار رجب​زاده با صورتی مجروح و سردار سیدمجتبی وارد کمیسیون شدند و گفتند که تنها جایی که از آنها تجلیل کرده است، کمیسیون شوراها بود.