دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی پیروزی ملت‌ها گریزناپذیر است

نماینده مردم تهران با گرامی‌داشت بیداری همزمان طبیعت و ملت‎های منطقه، گفت: پس‌لرزه‌های تحولات اخیر خاورمیانه در اروپا آغاز شده و در آینده نزدیک باید شاهد این‌گونه تحولات در سمت دیگر جهان باشیم.
به گزارش خانه ملت، “مرتضی آقاتهرانی”با اشاره به تحولات منطقه و شمال آفریقا، خاطرنشان کرد: بیداری  جوانان متدین تونسی و مصری و انقلاب شکوهمند این کشورها، زمینه‌ساز شکل‌گیری جنبش‌های دینی در کشورهای خاورمیانه و بر باد رفتن آرزوهای واهی سلطه‌گران در این منطقه بود.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بهترین پاسخ را به سلطه‌گران مستکبر جهان، جوانان مسلمان داده‌اند و همین نکته به مردم جهان ثابت کرده که پیروزی نهایی در هر شرایطی متعلق به مردم و آزادی‌خواهان است.
آقا تهرانی ادامه داد: لشگرکشی نیروهای خارجی به بحرین، نشان‌دهنده ضعیف بودن حکومت این کشور و قدرتمند بودن نیروهای مردمی است و باید دانست که وحدت خلل ناپذیر برادران شیعه و سنی بحرینی با جنگ‌افروزی مستکبران خارجی از بین نمی‌رود.
عضو فراکسیون اصولگرایان با محکوم کردن حضور نظامی عربستان در بحرین، اظهار کرد: زمانی حاکمان عربستان ادعا می‌کردند که  امالقرای اسلام و خادمان حرمین شریفین هستند، اما عملکرد تأسف‌بار آنها در تحولات اخیر نشان داد که آنها لیاقت چنین لقبی را ندارند، زیرا آنها حرمت کعبه شریف و مدینه‌النبی را حفظ  نکردند.
 
پس‌لرزه‌های تحولات خاورمیانه در اروپا
به گفته آقاتهرانی، پس‌لرزه‌های تحولات خاورمیانه، تأثیر زیرپوستی خود را در نظام‌های اجتماعی اروپا نیز نشان داده  و در چند سال آینده باید منتظر این‌گونه تحولات در اروپا باشیم.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با تأکید بر جهانی بودن تحولات خاورمیانه، گفت: تاریخ نشان‌ داده  که پیروزی ملت‌ها گریزناپذیر است و امیدواریم تحولات اخیر منطقه ما نیز با پایان دادن به خونریزی  مردم ختم به خیر شود.