دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی بادامچیان: فتنه اصحاب القدرت در پیش است

اسدالله بادامچیان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با ویژه نامه نوروزی همشهری در بخشی از صحبت های خود می گوید: متاسفانه احساس می شود که برخی از گروه های داخل اصولگرایان اصحاب قدرت شده اند و می خواهند حالا که بر رأس قدرت هستند به هر نحوی که شده این قدرت را برای خودشان حفظ کنند. آدم شیوه های گوناگونی را می بیند، همین امسال نیز می بینید که طرف می گوید من اصلا کاری به انتخابات ندارم اما وقتی از ورای پرده می بینیم متوجه می شویم طرف گروه های گوناگون انتخاباتی تشکیل داده‌اند اما امیدواریم اخباری که به گوش می رسد درست نباشد.
افراد نباید از بیت المال، موقعیت و مسئولیتی که دارند برای منافع خودشان استفاده کنند. اینها امانت الهی در دست مسئولین هستند. اگر فردی در موقعیتی قرار می گیرد این موقعیت به عنوان یک امانت متعلق به جمع مسلمانان جهان و ایران است و اگر بخواهد برای به چنگ آوردن قدرت از این امانت سوء استفاده کند، این یک خیانت در امانت است. خیانت در امانت الهی است.
وی می افزاید: برخی افراد در جریان اصولگرایی هستند که فکر می کنند به هر نحوی که شده باید قدرت دست آنها باشد و استدلال می کنند که می خواهیم خدمت کنیم ولی این مسیر اشتباه است. قدرت برای خدمت انحراف است و برکت ندارد.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی همچنین در بخش دیگری از صحبت های خود می گوید: در برخی از مسائل می بینیم برخی از افرادی که شعار می دادند که چرا برخی از افراد علیه فتنه گران حرف نمی زنند، خودشان هیچ حرفی نزده اند و این نکته مهمی است!
بادامچیان تصریح می کند: هرکس که در خط ولایت نیست ولو اینکه خیلی ادعای اصولگرایی، ولایت و ارزش می کند و خیلی هم خدمت کرده باشد مردم از او کناره می گیرند.خط ولایت که خط قدرت طلبی نیست. خط ولایت خط خدمت الهی است. خط خالصانه است.
او ادامه می دهد: نکته سخن همین جاست. یک موقع است که یک طیف به صورت علنی و مشخص مقابل نظام و ولی جامعه می ایستد. در این حالت مردم نوع مواجهه با این طیف را بلدند اما طیف دیگری هستند که در خیمه ولی فقیه جای می گیرند و با نام ولی فقیه، ارکان نظام، مجلس، قوه قضائیه، مجلس خبرگان، مجمع تشخیص و دولت را می زنند.
این مبارز دوران ستمشاهی در بخش دیگری از صحبت های خود در همین زمینه خاطرنشان می کند: مسئله مهم ما در سال آینده بیداری، بصیرت، آگاهی، شناخت و همگامی با آهنگ ولایت از سوی اصحاب خالص امامت و ولایت است.