دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی جهاد اقتصادي كمتر از جهاد نظامي نيست

نماينده مردم رباط كريم در مجلس گفت: اگر در دوران دفاع مقدس وظيفه داشتيم با دست‌هاي خالي در برابر صدام ايستادگي كنيم امروز نيز تلاش براي رشد اقتصادي كشور وظيفه هر ايراني است.
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام حسن نوروزي اظهار داشت: پس از پيروزي انقلاب اسلامي، دشمنان خارجي و منافقين دست به كار شده و براي ضربه ‌زدن به ملت ايران و انقلاب توطئه‌هاي بسياري را به‌كار بستند.
وي تصريح كرد: در آن دوران رهبر كبير انقلاب اسلامي فرمان جهاد صادر كرده و به واسطه اين فرمان زن و مرد و پير و جوان به ميدان‌هاي حق عليه باطل اعزام شدند.
اين مسئول ادامه داد: در آن دوران با جهاد نظامي توانستيم دشمنان و بيگانگان را از خاك كشور بيرون رانده و موجبات سربلندي اسلام و انقلاب را در سراسر جهان فراهم كنيم.
نوروزي گفت: پس از آنكه بيگانگان متوجه شدند با جنگ نظامي نمي‌توانند در برابر خواست و اراده ملت ايران مانع‌تراشي كنند، به جنگ نرم روي آورده و يكي از ابزار جنگ نرم اين است كه ملت‌ها را تحت فشار اقتصادي قرار دهند.
وي افزود: به همين دليل شاهد هستيم كه كشورهاي غربي هر روز يك تحريم اقتصادي جديد عليه ملت ايران طراحي كرده و تصور مي‌كنند با اين شيوه مي‌توانند مانعي بر سر راه پيشرفت و توسعه كشور ايجاد كنند.
وي با اشاره به نامگذاري سال 90 تحت عنوان سال جهاد اقتصادي گفت: امروز نيز بايد همچون هشت سال دفاع مقدس در برابر توطئه‌هاي اقتصادي دشمنان خارجي به ويژه آمريكا ايستادگي كنيم.
نوروزي تاكيد كرد: به طور قطع جهاد اقتصادي ملت و مسئولان ايران در شرايط كنوني كمتر از جهاد در هشت سال جنگ تحميلي نيست و با توجه به فرمان ولي امر مسلمين حضرت آيت‌الله خامنه‌اي،‌ همگان وظيفه داريم براي تحقق اين مهم تلاش كنيم.
نماينده مردم رباط كريم در مجلس اظهار داشت: در حال حاضر ايران آماده جهش بزرگ اقتصادي است و اگر همچون روزهاي نخست انقلاب متحد و همدل باشيم باز هم توطئه دشمنان را خنثي خواهيم كرد.