دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی مجلس و دولت،آغازگر جهاد اقتصادي باشند

رئيس كميسيون قضايي مجلس گفت: مجلس و دولت بايد جهاد اقتصادي را از هم‌اكنون آغاز كنند.
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام علي قبادي‌شاهرخي گفت: رهبر فرزانه با بينش و درايت خاص هرساله در آغاز سال جديد پيامي‌ در زمينه‌هاي مختلف بيان مي‌كنند، كه پيام ايشان در سال جديد جهاد اقتصادي است، يعني مسئوليت همه دولتمردان بايد در اين سال در عرصه جهاد اقتصادي افزايش يابد.
وي افزود: رهبر معظم انقلاب امروز به درستي تشخيص داده‌اند كه نياز امسال كشور جهاد اقتصادي است و اين سال را با همين نام نامگذاري و مسئوليت مسئولان را در اين زمينه سنگين‌تر كردند.
رئيس كميسيون قضايي مجلس شوراي اسلامي گفت: با توجه به نامگذاري سال جديد توسط مقام معظم رهبري به عنوان سال جهاد اقتصادي از اهميت خاص و اساسي برخوردار است.
قبادي‌شاهرخي يادآورشد: پيام مقام معظم رهبري در سال جديد اين است كه دولتمردان و همه مردم خود را براي جهاد اقتصادي در سال جديد آماده كنند.
رئيس كميسيون قضايي مجلس شوراي اسلامي گفت: ايران اسلامي تاكنون عرصه‌هاي مختلفي نظير دفاع مقدس عرصه‌هاي علمي و فناوري، قانون هدفمندكردن يارانه‌ها و … را با موفقيت پشت سرگذاشته و امروز نوبت به عرصه اقتصادي رسيده است.
وي افزود: در وضعيت موجود براي تثبيت بيشتر نظام و آسايش و آرامش مردم رهبر معظم انقلاب با درايت و بينش بالاي خود امسال را به نام جهاد اقتصادي بيان كردند.
قبادي‌شاهرخي گفت: بايد در سال‌ جاري به جهاد اقتصادي به جد پرداخته شود، زيرا نتيجه آن رفع مشكلات اقتصادي مردم است.