دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی مسائل اقتصادی اولویت‌ اصلی کشور در سال 90

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نام‌گذاری سال 90 را با عنوان “جهاد اقتصادی” از سوی مقام معظم رهبری انتخابی جهت‌دار دانست و گفت: به فضل الهی مقام معظم رهبری در کنار ملت ایران مانند چراغ راهنمایی است که جهت را مشخص و باعث به وجود آمدن تحولی عظیم در کشور می‌شود.
به گزارش خانه ملت، “اکبر رنجبرزاده ” یادآورشد: رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود به دستاوردهای سال 89 که با عنوان سال همت مضاعف و کار مضاعف نامگذاری شده بود، اشاره داشتند و همین اشاره میزان رضایت ایشان را نشان می داد. این در حالی است که سال 90 باید مسائل اقتصادی جزء اولویت‌های اصلی  کشور قرار گیرد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ضروری است  که نخبگان، سیاسیون، دولت، مجلس و وزرا  برای این کار برنامه ریزی کنند تا به اهداف معین و مدنظر مقام معظم رهبری برسیم.
وی ادامه داد: آن‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، جهاد اقتصاد بر مسائل فرهنگی و سیاسی کشور اولی‌تر است.
رنجبرزاده با اشاره به اجرای موفقیت‌آمیز طرح تحول اقتصادی که در سال 89 کلید خورد، افزود: امیدوار هستیم در سال 90 جهش اقتصادی در سطح ملی و بین المللی داشته باشیم و این جهت‌گیری به طور ملموس مشاهده شود.
نائب رئیس دوم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: لازمه این امر این است که همگان در برابر مسائل اقتصادی خود را مکلف بدانند  و در ارتباط با این رهنمود اقدام به برنامه ریزی کنند و برای جهاد اقتصادی خود را آماده کنند. البته مردم از مسئولان این انتظار را دارند که  برنامه‌ریزی‌های منسجمی برای آنها پیرو این فرمان انجام گیرد و مسئولان نیز باید خود را موظف بدانند که به بهترین شکل  این امر را به سرانجام  برسانند.
رنجبرزاده ضمن تاکید بر فراگیر و همه‌گیر بودن جهد و جهاد، تصریح کرد: جهادهای علمی و عملی بسیاری در ایران انجام شده که تمام آن ها دستاوردهای مهمی داشته است.
وی ادامه داد: در حالی که رهبر معظم انقلاب حکم جهادی صادر کرده‌اند و بر اقتصاددانان، کشاورزان، اصناف ، مسئولان، قوای سه گانه و… واجب است که در این جهت گیری خود را شریک بدانند  و به عنوان تیمی منسجم عمل کنند.
نماینده اسدآباد در پایان ضمن ابراز امیدواری نسبت به ارتقای اقتصاد ایران در تمامی حوزه و در عرصه های داخلی و خارجی، خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم اگر همه کشور بر این مساله پافشاری کنند پیشرفت‌های بسیار بزرگی برای کشور در سال 90 رقم خواهد خورد.