دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی حاشیه تمرين امروز استقلال

تمرين تيم فوتبال استقلال در فاصله 4 روز مانده به دربي 70 عصر امروز از ساعت 16 در زمين چمن صنايع دفاع در ورزشگاه نوبنياد برگزار شد. بازيكنان استقلال در ابتدا دويدن دور زمين را در دستور كار خود قرار دادند و سپس كار با توپ و ارسال از جناحين را تمرين كردند.
فارس، قبل از آغاز تمرين پرويز مظلومي حدود 10 دقيقه با بازيكنان صحبت كرد و از آنها خواست تا با جديت تمرينات خود را دنبال كنند.
*هوار ملا محمد تنها غايب تمرين امروز آبي‌پوشان بود. مهاجم عراقي استقلال براي ديدار دوستانه با اروگوئه عازم كشورش شده است. اعضاي كادر فني استقلال از غيبت هوار نگران بوده و به دنبال يافتن زمان برگزاري ديدار دوستانه عراق و اروگوئه بودند تا از زمان بازگشت مهاجم خود آگاه شوند.
*ناصر حجازي، شاهرخ بياني و علي حميدي تمرين امروز استقلال را از نزديك نظاره‌گر بودند و با پرويز مظلومي صحبت و خوش‌وبش كردند. اكثر بازيكنان استقلال نيز به سمت حجازي رفتند. وحيدطالب‌لو و اميرحسين صادقي با حجازي به مدت كوتاهي خوش‌وبش داشتند. ناصر حجازي با يورگن گده نيز صحبت كرد.
*امير حسين صادقي كه روز گذشته در برخورد با عمران‌زاده دچار مصدوميت جزئي شده بود، امروز با چشماني متورم در تمرينات حاضر شد.
*حدود 10 هوادار تمرين استقلال را از نزديك تماشا كردند.
*مجتبي جباري كه اخيرا از سوي باشگاه جريمه شده بود با بازيكنان دويد، اما پس از گرم كردن به صورت انفرادي تمرين كرد.