دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی حذف مدیران ناکار آمد، راهکار تحقق جهاد اقتصادی

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی حذف مدیران ناکار آمد را بهترین راهکار تحقق جهاد اقتصادی دانست و اظهار داشت: با مدیران ناکارآمد نمی‌شود به جهاداقتصادی رسید.
به گزارش خانه ملت، “سید سلیمان ذاکر” با اشاره به نامگذاری سال 90 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال “جهاد اقتصادی” حذف مدیران ناکارآمد را بهترین راهکار تحقق جهاد اقتصادی دانست و اظهار داشت: برای تحقق شعار امسال به پالایش جدی در عرصه مدیران ناکارآمد نیازمندیم. 
نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی افزود: حضور مدیران خلاق، دلسوز و با انگیزه خاص اقتصادی و پالایش مدیریتی برای حضور جدی این قشر از مدیران، جدول راهکارهای رسیدن به جهاد اقتصادی را تکمیل می‌کند. 
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بابیان آنکه با مدیران ناکارآمد نمی‌شود به جهاداقتصادی رسید، تاکید کرد: تقویت نیروی انسانی برای تحقق این امر ضرورت دارد.  
وی با بیان آنکه مقام معظم رهبری هوشمندانه با توجه به اقتضائات ایران و جهان اسلام سال نود را نامگذاری کردند، افزود: متناسب با دهه چهارم انقلاب که دهه توسعه وعدالت نام‌گذاری شده است، جهاداقتصادی می‌تواند نیاز مقدماتی برای رسیدن به توسعه و عدالت را فراهم کند. 
نماینده مردم ارومیه به هدف استکبارستیزی ایران اشاره کرد و گفت: اگر می‌خواهیم استکبار ستیزی خود را برای جهانیان به اثبات برسانیم باید یک اقتصاد قوی داشته باشیم و به جنگ استکبار جهانی برویم.
 وی دراین باره افزود: درحال حاضریکی از دلایل غربت اسلام، عدم اقتصاد موثرکشورهای اسلامی دردنیا است و برای رسیدن به اقتصاد موثراسلامی نیازبه جهاد اقتصادی داریم تا با تحقق آن بتوانیم به مقابله با استکبار برویم.