دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی شعاراساسی‌مردم،درجمهوری‌اسلامی‌محقق‌شد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، روز 12 فروردین را نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی ایران خواند و گفت: شعار اساسی مردم در انقلاب، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود که مجموعه این خواسته بنیادی در نظام جمهوری اسلامی ایران محقق شده است.
به گزارش خانه ملت، “علاء الدین بروجردی”  روز 12 فروردین را روزی تاریخی و اثرگذار در تاریخ ملت ایران دانست و اظهار داشت: در روز 12 فروردین ملت ایران، با تبعیت از رهنمود حضرت امام خمینی (ره)، نظام جمهوری اسلامی ایران را، نه یک کلمه بیشتر یا کمتر، انتخاب کردند.
نماینده مردم بروجرد با بیان اینکه مهم‌ترین خواسته‌های مردم از جمهوری اسلامی ایران، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بوده و هست، تأکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران، در تحقق خواسته‌ها و شعارهای انقلابی ملت ایران موفق بوده و توانسته است این شعارها را محقق کند و تعالی بخشد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ایران را یکی از مستقل‌ترین کشورهای دنیا دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران در تاریخ سی ساله خود توانسته است در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و … بدون تأثیرپذیری از قدرت‌های دیگر تصمیم‌گیری کند و استقلال سیاسی کامل و قطعی خود را به اثبات برساند.
بروجردی با اشاره به دستاوردهای عظیم جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌المللی، تصریح کرد: ملت ایران در تاریخ انقلاب اسلامی، باوجود تمام تحریم‌ها و فشارها و قطعنامه‌ها، به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرده است و پیشرفت‌های ایران در عرصه هسته‌ای و فضایی نشان از استقلال و خودبسندگی این ملت دارد.
وی با تأکید بر تحقق شعار آزادی در نظام جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: مردم ایران در عرصه اجتماعی و سیاسی آزاد هستند و می‌توانند از طریق نمایندگان خود، اظهارنظرها و انتقادهای خود را از تریبون مجلس شورای اسلامی، به گوش دولت و مسئولان برسانند.
بروجردی مطبوعات را در چارچوب اسلام و قانون اساسی، آزاد دانست و تأکید کرد: مطبوعات آزاد هستند و با رعایت خط قرمزهای نظام جمهوری اسلامی و اسلام، می توانند تندترین انتقادهای سازنده را از مسئولان مطرح کنند و در جهت بهبود شرایط جامعه گام بردارند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه شعار جمهوری اسلامی مردم ایران شکل گرفته و در مسیر تعالی حرکت می‌کند، گفت: همه رویکردها و تلاش‌های مسئولان نظام در جهت اسلامی شدن هرچه بیشتر نظام در کنار جمهوریت است و سومین فراز از شعار انقلابی مردم ایران، یعنی جمهوری اسلامی در سیر تکامل و تعالی به پیش می‌رود.