دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی ضرورت تغییر نگاه دولت در صنعت و کشاورزی

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان این که نگاه دولت به بخش‌های اقتصادی مثبت نیست، گفت: اگر نگاه بدنه اجرایی دولت به بخش‌های صنعت و کشاورزی تغییر پیدا نکند، به‌طور قطع کشور توسعه پیدا نمی‌کند و حتی ممکن است باعث رکود اقتصادی شود.
به گزارش خانه ملت، “امین حسین رحیمی” با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در نام‌گذاری سال90 به عنوان جهاد اقتصادی افزود: این شعار نشانگر حکمت و تدبیر ایشان است اگر قوای سه‌گانه تمام دستورهای رهبری را اجرا کنند، قطعا کشور پیشرفت می‌کند.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان می‌توانند از همان عبارت جهاد متوجه بشوند که این پروژه کشورسازی با تمام  پروژه ‌های دیگر تفاوت دارد و اگر بدنه اجرایی دولت بخواهد مثل قبل کار کند قطعا جهاد اقتصادی محقق نمی‌شود.
رحیمی ادامه داد: اگر می‌خواهیم جهاد اقتصادی محقق بشود باید نگاه دولت به دو بخش مهم اقتصاد کشور یعنی صنعت و کشاورزی تغییر بکند.
وی افزود: یکی  دیگر از شاخص‌های مهم محقق شدن جهاد اقتصادی مردمی بودن آن و سهم توده‌ی مردم در این حرکت است؛ یعنی با این نام‌گذاری، رهبرمعظم انقلاب شکل‌گیری اصلاحات اقتصادی را از یک موضوع دانشگاهی و نخبگی وارد فازمردمی و به عنوان یک وظیفه‌ی عمومی ترسیم کردند.
عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس یادآور شد: تشکل های اقتصادی باید متوجه باشند که یکی از پایه های اصلی جهاد اقتصادی به شمار می روند، به این معنا که اگر قرار است افسران میدانی و عملیاتی جهاد اقتصادی تعیین شوند، تشکل‌های اقتصادی در صف اول قرار می گیرند و نقش کلیدی دارند.