دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی قانون‌اساسی باید معیار عمل در همه زمان‌ها باشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، روز جمهوری اسلامی را نماد آرمان‌های مردم برای رأی مثبت به نظام خواند و تأکید کرد: 12 فروردین در سال جهاد اقتصادی باید بازگشتی به اجرای صحیح قانون اساسی باشد.
به گزارش خانه ملت، «نصرالله ترابی قهفرخی»  روز 12 فروردین را سالروز تحقق نظام جمهوری اسلامی خواند و افزود: نظام جمهوری اسلامی را مردم به ثبت رساندند و تا ابد متعلق به مردم است.
نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با یادآوری خاطره ها و اهداف روز‌های نخستین پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تأکید کرد: بسیاری از اهدافی که در دوران آغازین انقلاب از سوی مردم دنبال می‌شده و هدف انقلاب بوده است، امروز، تحت الشعاع فعالیت‌های سیاسی بعضی از مسئولان فراموش شده است.
وی مردم را صاحبان انقلاب و خواسته‌هایشان را وظیفه مسئولان خواند و اظهار کرد: اهدافی که باید به عنوان محور وحدت مردم و مسئولان قرار می‌گرفت، کمتر دنبال می‌شود.
 
دوری از قانون اساسی، دوری از اهداف نظام جمهوری اسلامی است
ترابی با گلایه از عدم پایبندی کامل مسئولان به قانون اساسی تأکید کرد: مردم در سال ۵۸ و در رفراندوم بزرگی که برگزار شد به اهداف قانون اساسی رأی مثبت دادند، در حالی که عملکرد بعضی از مسئولان حاکی از عدم اعتقاد به قانون اساسی است.
وی در باره اهداف سال جهاد اقتصادی تصریح کرد: ۱۲ فروردین امسال باید بازگشتی به تعهد دوباره به اهداف انقلاب و خواسته‌های مردم برای اجرای درست قانون اساسی باشد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، دستیابی به دستاورد‌های انقلاب را تنها در صورت حرکت در مسیر قانون اساسی خواند و یادآور شد: باید به دنبال این باشیم که از قانون اساسی در مباحث مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به طور کامل رعایت شود، زیرا دوری از قانون اساسی، دوری از اهداف نظام جمهوری اسلامی است.