دسته‌ها
خرید شال

خرید لباس ورزشی مصلحت‌سنجی حسینیان برای اصلاح‌طلبان

نزدیکی نمایندگان اصلاح​طلب مجلس با دو نامزد شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری 88، بارها آنها را در برابر علامت سوال همکاران اصولگرایشان در خانه ملت قرار داده است.
به گزارش خبرآنلاین، یکی از این روزها در سال 89، روز 26 بهمن بود. نخستین جلسه مجلس پس از راهپیمایی غیرقانونی 25 بهمن و حوادث حاشیه​ای آن، که شعارهای تندی علیه موسوی و کروبی و خاتمی در مجلس سر داده شد.
فاضل موسوی نماینده خدابنده و عضو فراکسیون اقلیت در یادآوری خاطره آن روز به خبرآنلاین، گفت: در آن همه شلوغی در مجلس که دائم شعار سر داده می​شد، ما در فکر تهیه بیانیه​ای بودیم و در مورد متن ان در حال مذاکره بودیم که آقای حسینینان هم به جمع دوستان ما نزدیک شد و گفت: به نظر من بهتر است که شماها امروز یک بیانیه بدهید.
وی افزود: آقای حسینیان معتقد بود که صدور چنین بیانیه​ای به نفع ما نمایندگان اصلاح طلب است و وقتی با چهره تعجب زده ما روبرو شد، پرسید چه شده است؟ در این هنگام یکی از دوستان اصلاح​طلب ما در مجلس به حسینیان گفت: اتفاقا ما هم به فکر این کار بودیم اما الان کمی تردید پیدا کردیم! چون بعید می​دانیم شما به مصلحت ما کاری بکنید!
نماینده خدابنده بی آنکه بگوید کدام یک از نمایندگان اصلاح طلب این حرف را به حسینیان زده است، ادامه داد: ولی آقای حسینیان گفت که اتفاقا من حضور اصلاح​طلب​ها را در انتخابات لازم می​دانم و الان هم اگر بیانیه بدهید به نفع خودتان است.
خاطره دیگر موسوی از سال 89، ارتباط نزدیکش با علی مطهری و سلام و علیک روزانه​اش با اوست. او با بیان اینکه شخصا برای مطهری به عنوان یک نماینده آزاده احترام زیادی قائل است و حتی​المقدور در تمامی جلسات مجلس با او سلام و علیک می​کند، گفت: اما همین حسن معاشرت محدود با نگاه بدبینانه یکی از نمایندگان حامی دولت مواجه شد که روزی خود را به من رساند و گفت « من هر روز تو را می​بینم و فکر می​کنم که با مطهری چکار داری و چه نقشه​ای در سرتان است!».
وی افزود: اما من به او گفتم که من از استقلال فکری و حریت آقای مطهری کسب فیض می​کنم. شما هم بکارت برس!
اما بهترین خاطره نماینده خدابنده این بود که در این شهرستان در 30 سال قبل 15-16 نقطه گازکشی شده بود اما در سال 89 حدود 40 جا گازکشی شده که به خرسندی مردم منطقه منجر شده و او هم که نماینده​شان است از خوشحالی آنها خوشحال است.